우리의 약속
당신의 재능

검색

HR Consultant

Location 바르샤바, Masovian Voivodeship 등록일 September 19, 2024 공고 ID 17201
Twoja rola
Do naszego zespołu HR zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy wykwalifikowanego/j profesjonalisty/ki, chętnego/j do nauki i pracy w globalnym środowisku oraz prezentującego/j długoterminowe zaangażowanie w METTLER TOLEDO.

Shared Business Center zlokalizowane w Warszawie łączy liczne zespoły wspierające różne obszary działalności na całym świecie, a także przyczynia się do realizacji projektów mających na celu standaryzację naszych procesów biznesowych.

Do tych zespołów poszukujemy osoby, która poda pomocną dłoń i będzie pierwszym punktem kontaktu dla Managerów i Procowników w przypadku różnych pytań związanych z HR.

Twoja rola polega na wspieraniu, prowadzeniu i doradzaniu menedżerom w zakresie różnych aspektów zarządzania ludźmi i ich wpływu na decyzje biznesowe zgodnie z praktykami HR w organizacji.

Twoje zadania:

  • Udzielanie porad prawnych i rozwiązań w zakresie procesów HR oraz kierowanie ich realizacją w celu zapewnienia wysokiego zaangażowania i wydajności organizacji,
  • Prowadzenie, szkolenie i kontrolowanie procesów HR (zarządzanie wydajnością/zarządzanie talentami, przegląd wynagrodzeń) poprzez efektywną pracę z systemami i narzędziami,
  • Działać proaktywnie i współpracować z interesariuszami HR oraz uosabiać filozofię i podejście OneHR do biznesu w osiąganiu celów biznesowych poprzez skuteczne zarządzanie ludźmi,
  • Identyfikowanie i doradzanie biznesowi w zakresie potrzeb rekrutacyjnych, współpraca z ekspertami ds. pozyskiwania talentów i biznesem w celu dostarczania talentów do organizacji,
  • Wspieranie wszystkich działań HR mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnętrznie i zewnętrznie,
  • Zapewnienie pomocy nowym pracownikom w zakresie programu wprowadzającego i ich adaptacji,
  • Aktywny udział w różnorodnych projektach HR.

Ta rola jest dla Ciebie, jeśli jesteś cierpliwy/a, pomocny/a, prowadzenie i wspieranie innych to Twój konik oraz jesteś zorientowany/a na ludzi.

Twój profil
  • Tytuł magistra w dziedzinie zasobów ludzkich, psychologii, prawa, ekonomii lub podobnej dziedzinie,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze HR,
  • Dobra znajomość różnych procesów HR,
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest koniecznością (każdy inny język będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy i polskiego rynku pracy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i silna orientacja na klienta,
  • Doświadczenie w środowisku IT lub organizacji usług wspólnych będzie dodatkowym atutem.
Dodatkowo, jeśli szybko się uczysz, prezentujesz podejście zdroworozsądkowe i elastyczne, jak również uważasz siebie za wielozadaniowca - zdecydowanie powinieneś/naś wysłać nam swoje CV!
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zależy nam na nawiązaniu długookresowej współpracy :)),
  • Bonus roczny,
  • Świadczenia okołoświąteczne w kwietniu i grudniu,
  • Hybrydowy system pracy (2 dni w tygodniu praca z biura),
  • Opieka medyczna Medicover z podstawowym pakietem dentystycznym i możliwością rozszerzenia na Centrum Medyczne Damiana oraz rozszerzenia opieki medycznej na członków rodziny,
  • Ubezpieczenie na życie Warta z możliwością dołączenia członków rodziny/ partnera/ki,
  • Karta sportowa Medicover Sport,
  • Kursy językowe,
  • Płatny program poleceń pracowników,
  • Akcje wellbeingowe*
  • Przestrzeń na Twoje pomysły, akcje charytatywne, CSR i usprawnienia,
  • Wsparcie Twojego rozwoju poprzez różnorodne szkolenia,
  • Zniżki na posiłki oraz kosmetyki na terenie naszego Business Parku,
  • Różnorodne i inkluzywne miejsce pracy.
*Dbamy o twój dobrostan poprzez organizację wydarzeń kulturalnych oraz wsparcie zdrowia fizycznego i mentalnego – więcej nanaszym profilu LinkedIn!
O nas
METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty. Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.
Oświadczenie EEO
W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

METTLER TOLEDO 알아보기

METTLER TOLEDO 직원의 “일상”을 살펴보십시오. 이 회사의 어디에서 일하든 팀 분위기는 그대로 유지됩니다. METTLER TOLEDO는 바로 귀하가 있어야 할 곳 일 수 있습니다.

Let's Connect

Talent Community에 가입하여 맞춤형 업데이트를 받으십시오.

가입하기

우리는 기회 균등 고용주이며 회사의 다양성을 소중히 여깁니다. 우리는 인종, 피부색, 종교, 성별, 연령, 출신 국가, 장애, 성적 취향, 성 정체성, 유전 정보, 보호 대상 재향 군인 지위 또는 기타 보호 대상 분류에 관계없이 고용을 고려합니다. 법률에 따라 지원자로서 EEO 권리에 대해 알아보십시오.

METTLER TOLEDO는 모든 사용자가 www.mt.com을 이용할 수 있도록 노력하고 있습니다. 당사 웹사이트의 접근성과 관련하여 당사에 연락하거나 지원 절차를 완료하는 데 도움이 필요한 경우 연락처 EEO@mt.com 로 문의하십시오