Nasze zobowiązanie
Twój talent

Szukaj

Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu

Location Warszawa, Województwo mazowieckie Data publikacji August 26, 2024 Identyfikator oferty 17198
Twoja rola

Zapraszamy Cię do naszego zespołu na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną sprzedaż usług serwisowych naszym stałym klientom korzystającym z maszyn i urządzeń firmy METTLER TOLEDO, jak i pozyskiwanie nowych klientów w Polsce.
Nie jest to cold calling, ponieważ będziesz w kontakcie z klientami biznesowymi, którzy mają historię współpracy z MT.

Jest to praca stacjonarna - niewymagająca podróży służbowych,
wykonywana w siedzibie firmy w Warszawie (tryb hybrydowy - 3 dni pracy z biura w wymiarze tygodniowym, 2 dni z domu).

Twoje zadania:
  • Proaktywna sprzedaż usług serwisowych (m.in. przeglądy, wzorcowania, certyfikacje, legalizacje, kompleksowe kontrakty serwisowe) za pośrednictwem telefonu/MS Teams. ☎️
  • Obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych.
  • Prezentacja produktów lub usług: przedstawianie ofert/rozwązań i korzyści klientom oraz odpowiadanie na ich zapytania, przygotowywanie ofert handlowych.
  • Negocjowanie warunków sprzedaży, cen i umów.
  • Zapewnianie wsparcia i rozwiązywanie problemów klientów. Zarządzanie zapytaniami, nadzorowanie ich postępu.
  • Dokładne rejestrowanie informacji o klientach, kontaktach i transakcjach w systemach CRM.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników sprzedaży i działań marketingowych.
  • Działania posprzedażowe: utrzymanie relacji z klientami po dokonaniu sprzedaży w celu zapewnienia satysfakcji i powtórnych zakupów.
Twój profil
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany profil techniczny).
  • Umięjętności komunikacyjne, interpersonalne, otwartość oraz umiejętność budowania relacji z klientem.
  • Orientacja na cel.
  • Znajomość MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (poziom B2).
  • Komfortowo czujesz się w rozmowach telefonicznych.

To będzie Twoim dodatkowym atutem:
  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Znajomość języka czeskiego.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zależy nam na nawiązaniu długookresowej współpracy :));
  • Bonus roczny;
  • Dodatkowe bonusy w zależności oo osiąganych celów, po okresie wdrożenia;
  • Świadczenia okołoświąteczne w kwietniu i grudniu,
  • Hybrydowy system pracy (3 dni w tygodniu praca z biura).
  • Opieka medyczna Medicover z podstawowym pakietem dentystycznym i możliwością rozszerzenia na Centrum Medyczne Damiana oraz rozszerzenia opieki medycznej na członków rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie Warta z możliwością dołączenia członków rodziny/ partnera/ki.
  • Karta sportowa Medicover Sport.
  • Kursy językowe.
  • Płatny program poleceń pracowników.
  • Akcje wellbeingowe*
  • Przestrzeń na Twoje pomysły, akcje charytatywne, CSR i usprawnienia,
  • Wsparcie Twojego rozwoju poprzez różnorodne szkolenia,
  • Zniżki na posiłki oraz kosmetyki na terenie naszego Business Parku,
  • Różnorodne i inkluzywne miejsce pracy.
*Dbamy o twój dobrostan poprzez organizację wydarzeń kulturalnych oraz wsparcie zdrowia fizycznego i mentalnego – więcej na naszym profilu LinkedIn!
O nas
METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.
Oświadczenie EEO
W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Poznaj METTLER TOLEDO

Zobacz “dzień z życia” pracownika METTLER TOLEDO. Niezależnie od tego gdzie pracujesz, wszędzie poczujesz dobrą atmosferę. METTLER TOLEDO może być dokładnie tym, gdzie Twoje miejsce.

Zostańmy w kontakcie

Dołącz do naszej Społeczności Talentów i otrzymuj spersonalizowane informacje o aktualnie otwartych procesach rekrutacyjnych.

Zarejestruj się

METTLER TOLEDO jest pracodawcą oferującym równe szanse i ceniącym różnorodność.

Zabraniamy dyskryminacji ze strony pracowników, przełożonych oraz współpracowników, ze względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć (w tym zmianę płci, obowiązki rodzinne, stan cywilny, związek partnerski, ciążę, poród, tożsamość lub ekspresję płciową oraz orientację
seksualną), religię, wiek, pochodzenie narodowe lub przodków, obywatelstwo, niepełnosprawność fizyczną lub umysłową, informacje genetyczne, status powołania militarnego, przekonania polityczne, korzystanie z praw do wolności zrzeszania się lub wszelkie inne kategorie/cechy, o których mowa w obowiązujących przepisach prawa.
Zapoznaj się z naszą polityką równych szans w zatrudnieniu.

METTLER TOLEDO dokłada wszelkich starań, aby strona www.mt.com były dostępne dla wszystkich użytkowników. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie dostępności naszej strony internetowej lub potrzebujesz pomocy, aby dokończyć proces aplikowania na ofertę pracy, skontaktuj się z nami pod adresem EEO@mt.com.