Our Commitment
Your Talent

Search Jobs

Inżynier Serwisu/ Inżynierka Serwisu

Location Kujawsko-Pomorskie; Lodz, Łódź Voivodeship; Poznan, Greater Poland Date posted April 12, 2024 Job ID 15843
Twoja rola
Dołączając do naszego zespołu będziesz dostarczać usługi serwisowe dla naszych klientów biznesowych.
Jest to praca głównie w terenie - 4 dni w tygodniu pracy z klientami w terenie i 1 dzień pracy z domu, kiedy możesz zająć się zadaniami bardziej administracyjnymi.
Dlatego, aby zoptymalizować czas poświęcony na podróże, najdogodniej będzie, jeśli kandydat/ka będzie zlokalizowana w rejonie Poznania lub okolic lub w województwie łódzkim.

Produkty, za które będziesz odpowiedzialny/a:Instrumenty analityczne.

Twoje zadania:
  • Dostarczanie wysokiej jakości usług serwisowych, związanych z instalacjami, wzorcowaniem, przeglądami technicznymi oraz usuwaniem usterek;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń w oparciu o dostępne materiały techniczne i szkoleniowe;
  • Doradztwo techniczne, konsultacje, wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług serwisowych;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz systematyczne raportowanie statusów przydzielonych zleceń serwisowych;
  • Utrzymywanie satysfakcji klienta ze świadczonych usług zgodnie ze standardami firmy;
  • Właściwe reprezentowanie firmy oraz kreowanie długofalowych relacji z klientami;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym działem sprzedaży, zespołem administracji serwisu, inżynierami serwisu;
  • Udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach serwisowych.

Twój profil
  • wykształcenie chemiczne/farmaceutyczne/przyrodnicze lub doświadczenie zawodowe w tym obszarze,
  • umiejętności techniczne w zakresie np. automatyki i robotyki, elektroniki i telekomunikacji, informatyki lub chęć rozwoju tych kompetencji,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • dyspozycyjność związana z licznymi podróżami (średnio 4 dni w tygodniu),
  • czynne prawo jazdy kat B,
  • możliwość prowadzenia biura w domu (praca zdalna),
  • samodzielność, pomysłowość, inicjatywa w działaniu, samodyscyplina w organizacji pracy,
  • metodyczne podejście do rozwiązywania problemów,
To będzie Twoim dodatkowym atutem:
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.
Oferujemy
  • Umowa o pracę,
  • Bonus roczny oraz miesięczny uzaleznione od wyników i osiągnięcia wyznaczonych celów,
  • Praca zdalna,
  • Samochód, telefon i laptop służbowy,
  • Opieka medyczna z podstawowym pakietem dentystycznym,
  • Możliwość rozszerzenia opieki medycznej na członków rodziny lub o dostęp do placówek Centrum Medyczne Damiana,
  • Ubezpieczenie na życie z możliwością dołączenia członków rodziny,
  • Karta sportowa,
  • Świadczenia okołoświąteczne w kwietniu i grudniu,
  • Kursy językowe,
  • Płatny program poleceń pracowników,
  • Przestrzeń na Twoje pomysły, akcje charytatywne, CSR i usprawnienia,
  • Wsparcie Twojego rozwoju poprzez różnorodne szkolenia,
  • Różnorodne i inkluzywne miejsce pracy.
O nas
METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.
Oświadczenie EEO
W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Get to Know METTLER TOLEDO

Take a look at a “day in the life” of a METTLER TOLEDO employee. No matter where you work in this company, the team atmosphere comes through. METTLER TOLEDO may be precisely where you belong.

Let’s Connect

Join our Talent Community and receive personalized updates about our opportunities.

Sign Up

We are an equal opportunity employer and value diversity at our company. We give consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, age, national origin, disability, sexual orientation, gender identity, genetic information, protected veteran status, or any other protected classification. Learn your EEO rights as an applicant under the law.

METTLER TOLEDO endeavors to make www.mt.com accessible to any and all users. If you would like to contact us regarding the accessibility of our website or need assistance completing the application process, please contact us at Contact Us EEO@mt.com.